هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک

هزینه لیپوماتیک بسته به حجم چربی‌ ای که باید از بدن برداشته شود و بخشی از بدن که باید تحت لیپوماتیک قرار گیرد میباشد.افزون  بر این، عوامل دیگری هم در مشخص کردن هزینه لیپوماتیک نقش دارند .

هزینه لیپوماتیک

مثلاً با پیچیده‌تر بودن عمل ،هزینه لیپوماتیک نیز افزایش می یابد. همچنین مدت‌ زمان بیهوشی نیز بر قیمت لیپوماتیک تأثیرگذار است.

لیپوماتیک و لاغری

افراد برای خلاصی از چربی ها  و برای اینکه به اندام ایده آل برسند روش‌های مختلف جراحی لاغری و پیکرتراشی را تست میکنند که لیپوماتیک یکی از این روش‌های پیکر تراشی میباشد که افراد برای برداشتن چربی‌های اضافه بدن به آن روی می آورند .

لیپوماتیک در قسمت‌های مختلف بدن مانند شکم ،ران ،گردن ،باسن و …. به کار برده میشود که هزینه لیپوماتیک هر یک از این بخش هابا دیگری متفاوت می‌باشد.

عوامل موثر بر هزینه لیپوماتیک

اگر چه این هزینه برای برخی افراد قیمت زیادی است ولی باید توجه کرد که قیمت لیپوماتیک نباید بر تصمیم‌ گیری شما برای انتخاب جراحتان تاثیر بگذارد و به‌هیچ‌ وجه نباید برای انجام عمل لیپوماتیک نزد جراحی بروید که هزینه لیپوماتیک کمتری را دریافت میکند بلکه باید نزد کسی بروید که میدانید کارش را به بهترین نحو ممکن انجام میدهد و تجربه زیادی در این کار دارد هر چند که هزینه ای بالایی دارد.

معمولاً پزشکی که در کارش سرشناس و شناخته‌شده  است نسبت به کسی که کمتر شناخته‌شده هزینه لیپوماتیک بیشتری را دریافت میکند.

 

جراح لیپوماتیک و هزینه لیپوماتیک

جراح لیپوماتیک و هزینه لیپوماتیک

 

علاوه بر انتخاب جراح خوب باید به نوع کلینیکی که برای جراحی به آنجا می‌روید هم دقت کنید مثلاً ممکن است جراح در کارش نمونه باشد ولی در کلینیکی کار کند که تجهیزات مورد نیاز را برای انجام یک عمل خوب در اختیار نداشته باشد.

در نتیجه خوب بودن کلینیک هم بر قیمت لیپوماتیک موثر است و باید بدانید هزینه لیپوماتیک از هزینه کلینیک جداست. بنابراین امکان دارد یک عمل لیپوماتیک یا جراحی شکم مشابه در دو کلینیک جداگانه هزینه  ای متفاوتی را داشته باشد.

انجام هم‌زمان لیپوماتیک با عمل‌های دیگر

ممکن است گاهی جراح ، همزمان با لیپوماتیک عمل‌ های دیگری مانند لیفت نیز انجام دهد که انجام این کار به هزینه لیپوماتیک می افزاید . معمولاً برای انجام لیپوماتیک  بیمار را بی‌هوش نمی کنند بلکه بی‌حسی موضعی روی وی صورت میگیرد.

این کار توسط متخصص بیهوشی قابل انجام است و در هزینه لیپوماتیک، هزینه متخصص بیهوشی جداگانه محاسبه می‌شود و هر متخصص بیهوشی با توجه به تجربه و مهارتی که دارد و مدت‌زمانی که بیهوشی یا بی‌حسی زمان میبرد و نوع دارویی که برای بیهوشی یا بی‌حسی استفاده می‌کند هزینه دریافت می‌کند.

بیهوشی و هزینه لیپوماتیک

همچنین ممکن است بیمار در زمان بیهوشی دچار افت فشار خون شود و یا در بدن بیمار دارویی وجود داشته باشد که با داروهای بیهوشی هماهنگی نداشته باشد و یا بیمار مبتلا به دیابت باشد و …که همه ی این‌ها باید تحت نظارت متخصص باشد و ممکن است این موارد بر بالا رفتن هزینه متخصص بیهوشی و در آخر بر هزینه لیپوماتیک تأثیر بگذارد.

بیهوشی و هزینه لیپوماتیک

 

هزینه عمل لیپوماتیک برای همه بخش های بدن یکسان نیست بلکه قیمت  لیپوماتیک در قسمت فوقانی و تحتانی شکم گران‌تر و در قسمت داخلی ران‌ها قیمت کمتری دارد.

بنابراین برای یک فرد نمی‌توان  قیمت لیپوماتیک  را به طور دقیق مشخص کرد چرا که هزینه لیپوماتیک خیلی متغیر است و حتی برای قسمت‌های مشابه در افراد مختلف متفاوت می‌باشد. برای به دست آوردن میزان دقیق قیمت لیپوماتیک بهتر است پیش از عمل با پزشک خود مشورت کنید و هزینه ها را از وی بپرسید.

لیپوماتیک در قسمت‌های مختلف بدن

قیمت لیپوماتیک فقط در زمان عمل نمیباشد بلکه بعد از عمل نیز هزینه لیپوماتیک ادامه خواهد داشت. ممکن است بعد از عمل بیمار به دارو نیاز داشته باشد و حتماً باید بیمار بعد عمل از گن مخصوص استفاده کند تا پوستش افتاده و آویزان نشود. بنابراین می‌بینیم که عوامل متعددی در تعیین هزینه لیپوماتیک  تاثیر گذار هستند.

هزینه لیپوماتیک در بخش های مختلف بدن

بعد از انجام جراحی لیپوماتیک،ممکن است بیمار به مراقبت یا مصرف دارو نیاز داشته باشد. هزینه‌ داروهایی که در جراحی استفاده میشود، ابزارهای مورد استفاده در جراحی و وسایل زمان ریکاوری همه در هزینه عمل لیپوماتیک تاثیر گذار هستند.

هزینه لیپوماتیک در بخش های مختلف بدن

پس از انجام عمل لیپوماتیک باید از گن‌های به خصوصی در دوران بهبودی استفاده شود. این عوامل بر هزینه نهایی درمان تأثیر گذار خواهد بود. بیماران باید به یاد داشته باشند که مراقبت‌های بعد از انجام عمل، هزینه‌های بیهوشی و …در بیشتر اوقات در هزینه‌های اولیه درمان موثر هستند.

تأثیر لیپوماتیک بر بدن

لیپوماتیک علاوه بر اینکه  چربی ها را از بین میبرد و فرد را به اندام ایده آل می‌رساند، موجب بهبود سلامتی فرد خواهد شد. مثلاً باعث بهبود و کاهش چربی‌های بدن و ستون فقرات، اختلالات هورمونی در خانم­ها، کنترل قند خون و وضعیت دیابت افراد میشود .

تأثیر لیپوماتیک بر بدن

بنابراین می‌بینیم که قیمت لیپوماتیک فقط برای زیبایی نیست بلکه هزینه لیپوماتیک برای تامین سلامتی افراد میباشد و تأثیر زیادی بر کیفیت زندگی فرد دارد.

مرکز لیپوماتیک

هنگامی که به یک مرکز لیپوماتیک مراجعه میکنید باید موارد زیادی را در نظر بگیرید و تحقیقات مورد نیاز را در مورد آن انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که در این مرکز اولترازد از متخصصان ماهر و با تخصص بالایی استفاده می‌شود و متخصصان بیهوشی باتجربه و حاذقی در آنجا وجو دارند.

همچنین  باید این را در نظر بگیرید که در این مرکز لیپوماتیک تجهیزات پیشرفته و به‌ روزی به کار برده میشود تا جراح بتواند بهترین درمان را برای خارج کردن چربی‌ها به کار بگیرد. همچنین باید در این مرکز اولترازد احساس نراحتی نداشته باشید و از کارکنان آن راضی باشید.

مرکز اولترازد و هزینه لیپوماتیک

بهترین مرکز لیپوماتیک

در بهترین مرکز لیپوماتیک با تجهیزات به روزی مانند دستگاه‌های ارتعاشی Vibration و مکش توسط هوا Pneumatic یا (ultra suction)، ابتدا ناحیه مورد نظر از بدن را با یک محلول ترکیبی به نام Tumescent به‌آهستگی زیر پوست وارد می‌کنند تا حس آن ناحیه از دست برود.

به علت ترکیب خاص موادی که در این محلول وجود دارد خطر آمبولی یعنی ورود چربی‌های کنده‌ شده به داخل خون و انتقال به مغز یا قلب و ایجاد خسارات جبران‌ناپذیر که در روش‌های مکانیکی قبلی مشاهده شده بود خیلی کاهش یافته، یعنی بر اساس آمار به زیر ۵% و حتی ۲% رسیده است.

در این مراکز ، موضع موردنظر بعد از بی‌حسی کامل با یک یا دو سوراخ چهار میلی‌متری باز و کانولا وارد می‌شود و همه چربی را خارج میسازد. پس‌ از این جراحی به بستری شدن بیمار پس از عمل بیمار نیازی نیست. پس از هر جراحی لاغری باید بیمار گن محکم و سفای را برای جمع شدن پوست آن منطقه  بپوشد.

 

جراحی شکم  جراحی بینی   پروتز سینه 

جراحی بینی طبیعی

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *